Vortex Wood

Szklana chłodziarka z unikalnym wielowarstwowym wzornictwem z naturalnego drewna, które może zapewnić tylko THRILL.

Сena brutto: 6900 PLN

Natychmiastowe chłodzenie szklanek - lód i dezynfekcja

Thrill Wood został stworzony przez najlepszych, wysoko wykwalifikowanych włoskich rzemieślników i zaprojektowany w celu zaspokojenia najbardziej wyrafinowanych potrzeb projektantów wnętrz, szczególnie w sektorze mieszkaniowym. Jakość, wytrzymałość i kunszt materiałów nadają temu nowemu produktowi wyraz elegancji dzięki trzem wyrazistym i naturalnym wykończeniom drewna połączonym z satynowymi wykończeniami ze stali nierdzewnej. Skorupa to wielowarstwowa okleina z naturalnego drewna o grubości 10 mm, formowana na zimno za pomocą specjalistycznych naturalnych klejów, a następnie zabezpieczona 2 warstwami wysoce odpornej powłoki na bazie wody klasy morskiej, która uszczelnia i zachowuje naturalne wykończenie drewna. Wewnętrzne warstwy wykonane są z naturalnego dębu, dobrze znanego ze swoich naturalnych właściwości antypleśniowych i antybakteryjnych.
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Poprawa jakości napojów

Chłodziarka do szkła Vortex spodoba się Twoim klientom, ponieważ podnosi jakość serwowanych napojów: nie rozcieńcza napojów tak jak lód, nie zmienia smaków i aromatów oraz zabija bakterie. Jest to idealna profesjonalna chłodziarka do szkła do serwowania najlepszych koktajli, drinków, piwa i białych win, zwłaszcza szampana i prosecco. Vortex Cube to chłodziarka do szkła, która dezynfekuje szklanki w niskich temperaturach, zabijając do 88% bakterii na powierzchni szkła, usuwając niewidoczne pozostałości po myciu, które powodują nieprzyjemne zapachy i pogarszają smak serwowanych napojów. Dzięki Vortex Cube wystarczy kilka sekund, aby zdezynfekować szklankę i podać nieskazitelny napój, wolny od nieprzyjemnych zapachów i posmaków. Vortex Cube wyznacza nowy standard jakości w branży gastronomicznej dla koktajli i napojów.

Vortex Wood w trzech kolorach: jesion, orzech i wenge

Każde drewno Thrill Wood jest nieporównywalne i ma swój własny, unikalny wyraz inspirowany naturą. Drobne niedoskonałości lub naturalne różnice są tym, co nadaje THRILL WOOD wyjątkową autentyczność, od materiałów po rzemiosło. Thrill WOOD są również dostępne w kolorze czarnym matowym lub z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Na życzenie mogą być znakowane laserowo (wymagana minimalna ilość zamówienia), a także w innych naturalnych wykończeniach dębowych, aby uczynić Thrill WOOD jeszcze bardziej wyjątkowym dla Twojego otoczenia.

Instalacja Vortex Wood: Standardowy lub ERT

Vortex Wood instant glass chiller łączy się z butlą CO2 z dwoma systemami zasilania do wyboru: ERT lub Standard. System zasilania Extended Range Tubes (ERT) jest unikalny w branży i pozwala na umieszczenie zbiornika w odległości do 12 m/40 stóp od szklanej chłodziarki przy zachowaniu tych samych właściwości chłodzących i dezynfekujących. System ERT to unikalne rozwiązanie Thrill International przeznaczone dla tych, którzy chcą umieścić zbiornik CO2 w miejscu oddzielonym od lady lub maszyny. Standardowy system podawania pozwala na umieszczenie zbiornika w odległości do 2,5 metra od Vortex Cube i jest idealny dla tych, którzy chcą umieścić zbiornik w pobliżu maszyny.

10 zalet błyskawicznego szklanego zamrażacza Vortex Wood

Niskie zużycie CO2 5 g na sekundę (-50% w porównaniu do konkurencji)

Akumulator wielokrotnego ładowania Bateria w wersji standardowej wystarcza na 7 dni

100% stal nierdzewna Odporna i łatwa do czyszczenia

Dwa lata gwarancji Gwarantowana jakość!

Obsługa jedną ręką Szybki i łatwy do profesjonalnego użytku

Patent zapobiegający zamarzaniu Bez przerw i zakłóceń przez wiele godzin

Efekt wow Przyciągający wzrok design

Cichy Tylko charakterystyczny syk

Elektronika na każdą pogodę Gotowy do użytku na zewnątrz

Opcja ERT Możliwość podłączenia do zbiorników oddalonych o 8m/26ft lub 12m/40ft