COMPAK CUBE

Сena: 1630 brutto PLN

CUBE — automatyczny tamper gwarantujący perfekcyjne ubicie kawy za każdym razem. Przyspiesza pracę i pozwala na otrzymanie najwyższej jakości kawy. Regulowany uchwyt jest kompatybilny z większością portafiltrów, a urządzenie jest bardzo małe — idealne dla kawiarni.


 
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!
Moc silnika
65 W
Średnica tampera
53 — 54,5 — 57 — 58 — 58,3 — 58,5 mm
Wymiary (wys./szer./gł)
280/165/185 mm
Waga netto
6,3 kg

Jeśli szukasz sposobu na zapewnienie perfekcyjnego espresso za każdym razem, tamper CUBE jest idealnym rozwiązaniem. Automatyczny tamper COMPAK umożliwia uzyskanie idealnego ubicia kawy, dzięki czemu każda kawa smakuje równie dobrze i aromatycznie.

 

Regulowana siła nacisku od 10 do 30 kg sprawia, że model jest niezwykle praktycznym urządzeniem, które idealnie sprawdzi się w każdej kawiarni. Dodatkowo, CUBE został wyposażony w automatyczny system czyszczenia, który pozwala na zachowanie najwyższego poziomu higieny i skrócenie czasu pracy z urządzeniem.

 

Dzięki COMPAK CUBE, powtarzalność nabiera nowego znaczenia. Tamper umożliwia uzyskanie idealnego espresso przez cały dzień, bez względu na ilość zastosowań.

 

Nie czekaj dłużej i wybierz CUBE — idealny automatyczny tamper, który gwarantuje doskonały smak kawy i pozwala zaoszczędzić czas podczas pracy w kawiarni.