Vortex TAP

Chłodziarka do szkla nablatowa, która rewolucjonizuje koncepcję nadstawek barowych.

Сena brutto: 7350 PLN

Wbudowana nablatowa schłodziarka do szkla: szybko zamraża i dezynfekuje

Nowa chłodziarka do szkła Thrill Vortex TAP rewolucjonizuje koncepcję mat barowych dzięki integracji z naszym opatentowanym systemem zamrażania i dezynfekcji, który schładza szklanki w kilka sekund. Vortex TAP to najnowszy dodatek do rodziny produktów do schładzania szkła Thrill International, zainspirowany projektem tradycyjnych mat ze stali nierdzewnej, to nowe profesjonalne narzędzie barmańskie oferuje funkcjonalność na najwyższym poziomie i unikalny design z dwukolorowym wykończeniem: satynowa struktura i matowa czarna siatka. Dzięki niskiej i wydłużonej konstrukcji, nowa chłodziarka do szkła Vortex TAP CO2 jest idealna dla barmanów Flair i najbardziej wymagających miksologów, którzy mogą przygotowywać koktajle, korzystając z dużej i niezawodnej przestrzeni roboczej, zawsze czystej i ze zintegrowanym systemem zamrażania szkła. Prostokątny kształt i duża kratka z kolektorem cieczy pozwalają na używanie Vortex TAP również jako narzędzia do dezynfekcji szklanek i kufli do piwa. Klienci, którzy zakupili produkty Thrill International potwierdzają, że ich użycie zwiększyło sprzedaż w ich lokalach i lojalność klientów.Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Popraw jakość swoich koktajli

Twoi klienci docenią nowy nalewak do szklanek Vortex TAP, ponieważ poprawia on jakość serwowanych napojów: zmniejsza obciążenie mikrobiologiczne poprzez odkażanie powierzchni szklanek; eliminuje przykre zapachy i nieprzyjemny posmak; wzmacnia smaki i aromaty serwowanych koktajli; schładza szklankę do pożądanej temperatury; zmniejsza ilość potrzebnego lodu; nie rozcieńcza koktajli i drinków. Dzięki Vortex TAP wystarczy kilka sekund, aby zdezynfekować szklankę i podać drinka, piwo lub kieliszek wina, bez nieprzyjemnych zapachów i posmaków. Jest to możliwe dzięki szokowi termicznemu wytwarzanemu przez CO2, który pozwala zredukować do 88% bakterii obecnych na powierzchni szkła. Nowy Vortex TAP firmy Thrill International rewolucjonizuje koncepcję maty barowej.

Instalacja frosterów szklanych Vortex TAP: Standard lub ERT

Maszyna do mrożenia szkła Vortex TAP jest produkowana z dwoma systemami tankowania: standardowy, pozwala na umieszczenie butli w odległości do 2,5 metra od maszyny TAP; E.R.T., który umożliwia umieszczenie zbiornika w odległości do 8 m/26 stóp lub 12 m/40 stóp od chłodziarki do szkła. System podawania Extended Range Tubes (ERT) jest unikalny w branży i umożliwia umieszczenie zbiornika w odległości do 12 m/40 stóp od chłodziarki do szkła, zachowując te same właściwości chłodzące i dezynfekujące. System ERT jest unikalnym rozwiązaniem Thrill International zaprojektowanym dla tych, którzy chcą umieścić zbiornik CO2 w miejscu oddzielonym od lady lub maszyny i jest idealny dla tych, którzy planują nowe miejsce.

10 zalet błyskawicznego szklanego zamrażacza Vortex TAP

Niskie zużycie CO2 5 g na sekundę (-50% w porównaniu do konkurencji)

Akumulator wielokrotnego ładowania Bateria w wersji standardowej wystarcza na 7 dni

100% stal nierdzewna Odporna i łatwa do czyszczenia

Dwa lata gwarancji Gwarantowana jakość!

Obsługa jedną ręką Szybki i łatwy do profesjonalnego użytku

Patent zapobiegający zamarzaniu Bez przerw i zakłóceń przez wiele godzin

Efekt wow Przyciągający wzrok design

Cichy Tylko charakterystyczny syk

Elektronika na każdą pogodę Gotowy do użytku na zewnątrz

Opcja ERT Możliwość podłączenia do zbiorników oddalonych o 8m/26ft lub 12m/40ft