Wbudowany Vortex SBI

Wbudowana chłodziarka do szkła od Thrill International. Zmiana kulturowa w sposobie picia.

Сena brutto: 6100 PLN

Zamrażanie szklanek: lód i dezynfekcja

Thrill Vortex Special for Built-In (SBI) to szklana chłodziarka do zabudowy opracowana przez Thrill International. Profesjonalna, w 100% wyprodukowana we Włoszech chłodziarka do szkła, zrodzona z rozwoju Vortex F1 Pro i Vortex Cube, dwóch produktów, które wprowadziły innowacje w branży gastronomicznej, podnosząc standardy jakości dzięki ich zdolności do dezynfekcji, usuwania zapachów i chłodzenia szklanek. Minimalistyczna konstrukcja pozwala na wbudowanie Vortex SBI w dowolny blat roboczy, w barze i w domu, całkowicie integrując chłodziarkę do szkła z wyposażeniem firmy lub domu. Kształt umożliwia zabudowę, która jest łatwa do czyszczenia, praktyczna i nie zakłóca wydajności pracy. Szklana chłodziarka Vortex SBI jest ceniona na całym świecie za niezawodność i wysoką wydajność oraz jest przeznaczona do użytku profesjonalnego, wykonana w całości ze stali nierdzewnej z możliwością montażu standardowego lub ERT. Szklana chłodziarka znacząco poprawia smak napojów. Nowy standard jakości dla operatorów branży gastronomicznej, którzy dążą do doskonałości i nowoczesności. Klienci, którzy zakupili produkty Thrill International potwierdzają, że ich użycie zwiększyło sprzedaż i lojalność klientów w ich lokalach.
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Poprawa jakości napojów

Wbudowana chłodziarka do szkła Vortex SBI spodoba się Twoim klientom, ponieważ poprawia jakość serwowanych napojów: nie rozcieńcza napojów, nie zmienia smaków i aromatów oraz zabija bakterie. Jest to idealne profesjonalne urządzenie do serwowania najlepszych koktajli, drinków, piwa i białych win, zwłaszcza szampana i prosecco. Vortex SBI to chłodziarka do szkła, która dezynfekuje szklanki w niskich temperaturach, rozkładając do 88% bakterii obecnych na powierzchni szkła, usuwając niewidoczne pozostałości po myciu, które powodują nieprzyjemne zapachy i pogarszają smak serwowanych napojów. Dzięki Vortex Cube wystarczy kilka sekund, aby zdezynfekować szkło i serwować nieskazitelnie czyste napoje, wolne od nieprzyjemnych zapachów i posmaków. Wbudowana chłodziarka do szkła Vortex SBI wyznacza nowy standard jakości w degustacji koktajli i drinków.

Zintegrowany z powierzchnią roboczą lokalu

Vortex SBI jest jedyną chłodziarką do szkła zaprojektowaną i wyprodukowaną przez Thrill International, która może być zainstalowana w blacie roboczym. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie, doceniane w szczególności przez architektów i projektantów wnętrz, ponieważ pozwala na idealne umiejscowienie chłodziarki na etapie projektowania wyposażenia. Pozwala to na stworzenie ergonomicznego obszaru roboczego z wykorzystaniem przestrzeni za ladą, gdy ważne jest, aby obszar roboczy był skonfigurowany do szybkiej i wydajnej pracy. Po zainstalowaniu Vortex SBI zostanie wbudowany w powierzchnię roboczą bez wystających elementów i można go łatwo zainstalować nawet w domu, umieszczając go w blacie kuchennym.

Instalacja Vortex SBI: Standardowa lub ERT

Thrill International zaprojektował dwa systemy tankowania, aby podłączyć Vortex SBI do zbiornika CO2: Standardowy (2,5 metra) lub ERT (8m/26ft lub 12m/40ft). System zasilania Extended Range Tubes (ERT) jest unikalny w branży i pozwala na umieszczenie zbiornika w odległości do 12 m/40 stóp od szklanego agregatu chłodniczego przy zachowaniu tych samych właściwości chłodzących i dezynfekujących. System ERT jest unikalnym rozwiązaniem Thrill International zaprojektowanym dla tych, którzy chcą umieścić zbiornik CO2 w miejscu oddzielonym od lady lub maszyny i jest idealny dla tych, którzy planują nowe miejsce. Standardowy system zasilania pozwala na umieszczenie zbiornika w odległości do 2,5 metra od Vortex Cube i jest idealny dla tych, którzy chcą umieścić zbiornik w pobliżu maszyny.

10 zalet błyskawicznego szklanego zamrażacza Vortex SBI built-in

Niskie zużycie CO2 5 g na sekundę (-50% w porównaniu do konkurencji)

Akumulator wielokrotnego ładowania Bateria w wersji standardowej wystarcza na 7 dni

100% stal nierdzewna Odporna i łatwa do czyszczenia

Dwa lata gwarancji Gwarantowana jakość!

Obsługa jedną ręką Szybki i łatwy do profesjonalnego użytku

Patent zapobiegający zamarzaniu Bez przerw i zakłóceń przez wiele godzin

Efekt wow Przyciągający wzrok design

Cichy Tylko charakterystyczny syk

Elektronika na każdą pogodę Gotowy do użytku na zewnątrz

Opcja ERT Możliwość podłączenia do zbiorników oddalonych o 8m/26ft lub 12m/40ft