Piekarnik FIT EXPRESS z pojedynczą kuchenką mikrofalową

Cena: 7380 netto USD

Piec hybrydowy FIT działa wykorzystując kombinację ciepła konwekcyjnego, powietrza o dużej prędkości oraz mikrofalę. Dzięki temu połączeniu czas podgrzewania i pieczenia może zostać zredukowany do 80%, co wyróżnia ten model na tle konkurencji. Piec Fit Express wyposażony jest w łatwo wyjmowany katalizator, który zapobiega osadzaniu się tłuszczu. Jego małe rozmiary idealnie wpasują się nawet w małe rozwiązania gastronomiczne. Możliwe sterowanie, programowanie i diagnoza pieca poprzez aplikacje IOK i podłączenie WiFi.

Niewielkie rozmiary pieca hybrydowego Pratica FIT sprawiają, że doskonale sprawdzi się w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dostępność modeli z jednym źródłem mikrofali lub z dwoma źródłami mikrofali.

Piec Pratica FIT cechuje się prostą obsługą, czyszczeniu i programowaniu. W Practica FIT katalizator można łatwo usunąć, by go wyczyścić. Możliwa jest całkowita kontrola pieca przez aplikację IOK oraz WiFi.

ELEGANCKI I INTUICYJNY WYŚWIETLACZ

Pełnokolorowy pojemnościowy ekran dotykowy z intuicyjnym oprogramowaniem umożliwiającym nieograniczoną liczbę niestandardowych obrazów potraw.

PROSTE I ZOPTYMALIZOWANE DZIAŁANIE
Świeże podejście do zapewniania doskonałego interfejsu użytkownika, przy jednoczesnym uproszczeniu podstawowych operacji pieca dla użytkownika.

Przeznaczenie pieca
Lokale gastronomiczne: fast food, kawiarnie, kantyny, restauracje, food trucks; sklepy convenience, stacje paliw; hotele
Napięcie
230 V, 1L
380-400 V, 3L
Częstotliwość
50 Hz
Natężenie prądu
32/16 A
Maksymalny pobór mocy
6,8 kW
Wymiary zewnętrzne [wys./szer./gł.]
619 / 386 / 900 mm
Wymiary komory [ wys./szer./gł.]
170 / 315 / 341 mm
Waga
67 kg