COMPAK PKF

Сena netto: 3240 EUR

MŁYNEK DO KAWY

Model COMPAK PKF to profesjonalny młynek do kawy, który z niezwykłą precyzją radzi sobie z ziarnami kawy dzięki zastosowanej technologii wolnego mielenia. 

Urządzenie zostało wyposażone w mikrometryczną, bezstopniową regulację grubości mielenia, co daje gwarancję perfekcyjnej dokładności procesu. 

83 mm żarna, które zastosowano w młynku, zapewniają wydajne mielenie na najwyższym poziomie.

Wersja Compak PKF z funkcją Dose By Weight: 3700 EUR


 
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!
Moc silnika
950 W
Obroty na minutę
350 rpm
Średnica żaren
83 mm
Szybkość mielenia
3 g/s
Pojemność hoppera
1,5 kg
Wymiary (wys/szer/gł)
650/215/400 mm
Waga netto
18,15 kg

Model młynka do kawy PKF charakteryzuje się łatwością obsługi, dzięki wielojęzycznemu wyświetlaczowi z datą oraz zegarem. Dostęp do menu chroniony jest hasłem, co zapobiega wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach urządzenia. Młynek umożliwia pracę w 3 trybach w zależności od zapotrzebowania: automatyczny, preselekcja oraz manualny.

 

Mocny silnik, który wykorzystano w młynku pozwala na ciągłą pracę w sytuacjach największego zapotrzebowania, jednocześnie zachowując wszystkie właściwości kawy. A nowe, ultrawydajne płaskie „ślepe” żarna gwarantują wydajność na poziomie 7000 kg.

 

Najlepsze rozwiązania zastosowane w modelu pozwalają na zachowanie precyzji na najwyższym poziomie. Mikrometryczna, bezstopniowa regulacja grubości mielenia zapewnia idealną dokładność procesu.