COMPAK E5 OD

Сena netto: 1060 EUR

MŁYNKI DO KAWY

 

Compak z linii Essential model E5 OD jest to profesjonalny młynek do kawy posiadający «System Parallel” z blokadą regulacji, co umożliwia jego dostosowanie do swoich preferencji.

System daje możliwość zaprogramowania 3-ch różnych porcji namielenia.

 

Dotykowy ekran, silnik z wentylatorem, 3-y pozycje przełącznika z by-pass oraz regulowana wysokość uniwersalnego uchwytu kolby, to tylko jedne z wielu jego cech, które pozwolą być Ci świetnym baristą.

 

Hopper 1,7 kg do młynka E5: 19,90 EUR

Przycisk Express Refill: 40,00 EUR

 
 
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!
Moc silnika
550 W
Obroty na minutę
1 370 rpm
Średnica żaren
58 mm
Wydajność
4 kg/h
Czas x doza espresso (7g)
2,5 s
Pojemność hoppera
800 g
Wymiary (wys/szer/gł)
495/160/375 mm
Waga netto
6,10 kg
Kompaktowe wymiary ekspresu E5 OD (495 x 160 x 375 mm) i wyjątkowy design kryją sobie wielką moc. Młynek wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz stopniowej skali namielenia, powiadomienie o konieczności wymiany ostrzy, a także całkowity oraz częściowy licznik kawy. Dostęp do menu urządzenia chroniony jest hasłem, co zapobiega wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach.
 
Młynek posiada całkowity oraz częściowy licznik kawy, a także cyfrowy wyświetlacz stopniowej skali mielenia. Urządzenie jest wyposażone w mocny silnik, który pozwala na ciągłą pracę w sytuacjach wysokiego zapotrzebowania, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości kawy.
 
Model posiada 3-y tryby pracy: wstępna selekcja, model automatyczny oraz tryb ręczny oraz powiadomienie o wymianie żaren, co sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze.
Jego profesjonalne ostrza, wykonane ze specjalnej stali, gwarantują wysoką wydajność oraz perfekcyjne mielenie.