Blendtec Designer 725 Gun Metal

Cena: 3890 brutto PLN

PRAWDOPODOBNIE NAJINTELIGENTNIEJSZY, WYSOKOWYDAJNY BLENDER NA ŚWIECIE

Blendtec Designer 725 oferuje najbardziej zaawansowaną technologię blendera na rynku, która zapewnia wyjątkową wydajność.

TECHNOLOGIA SMARTBLEND

Blendtec Mixer Designer 725 zawiera ekskluzywną technologię SmartBlend, która wykrywa i identyfikuje potencjalne problemy blendera, w tym problemy ze stabilnością, przegrzaniem i pęcherzami powietrznymi w mieszance, a także zaleca możliwe rozwiązania.

REGULACJA PRĘDKOŚCI OD 1 DO 100 ZA POMOCĄ EKRANU DOTYKOWEGO + TRYB IMPULSOWY O WIELU PRĘDKOŚCIACH

Interfejs dotykowy pozwala wybrać jedną ze 100 prędkości, zapewniając pełną kontrolę nad procesem gotowania. Wyświetla również następujące kroki: mieszanie, siekanie, ugniatanie, mieszanie i przecieranie.

PODŚWIETLANY DOTYKOWY PANEL STEROWANIA

Intuicyjny ekran dotykowy z łatwymi do odczytania elementami sprawia, że ​​Designer 650 jest wszechstronny i łatwy w użyciu. Jedno naciśnięcie palca aktywuje podświetlenie. Dostępna jest również funkcja automatycznego wyłączania. A dzięki absolutnie gładkiej powierzchni wszystko jest łatwe do czyszczenia.

Podświetlany dotykowy panel sterowania

 

ZAPROGRAMOWANE PROCESY

Blendtec Designer 725 oferuje sześć indywidualnych programów: koktajle, sosy, sorbet, sok (całe owoce), gorąca zupa i oczyszczanie. Podczas korzystania z programu wyświetlane są dodatkowe dania, które również są obsługiwane przez ten program, aby użytkownik zrozumiał wszechstronność funkcji.

 

KoktajlKoktajl

Cykl ten został specjalnie zaprojektowany do przygotowywania różnorodnych koktajli i gęstych napojów, które często wykorzystują składniki stałe lub mrożone. W tym cyklu prędkość zwiększa się i zmniejsza automatycznie. Dzięki temu blender może wciągnąć składniki do strudla blendera, aż do uzyskania pożądanej konsystencji.

Aby przygotować cykl smoothie, dodaj składniki do dzbanka blendera zgodnie z przepisem, przykryj i naciśnij przycisk smoothie. Blender wykona cykl, a następnie wyłączy się automatycznie.


SosySosy

Cykl ten miesza ze stosunkowo małą szybkością i przez krótszy okres czasu. Składniki sosu miesza się, a smaki łączy bez nadmiernego mieszania.

Aby wykonać program dip, dodaj składniki do dzbanka blendera zgodnie z przepisem, przykryj i naciśnij przycisk dip. Blender wykona cykl, a następnie wyłączy się automatycznie.


LodyLody

Cykl ten został specjalnie zaprojektowany do przygotowywania mrożonych deserów, takich jak lody, sorbety i lody jogurtowe. Mikser zwiększa i zmniejsza prędkość w odpowiednim momencie, aby mieszanina została zamrożona.

Aby przygotować cykl lodów, umieść składniki w dzbanku blendera zgodnie z przepisem, przykryj i naciśnij przycisk lody. Blender wykona cykl, a następnie wyłączy się automatycznie. Podawaj mrożony deser natychmiast, a resztki przechowuj w zamrażarce.

 


SokSok (z całych owoców)

Cykl ten służy do przecierania twardych składników, takich jak marchew, seler i nasiona. Cykl wyciskania soku służy do krojenia owoców i warzyw wraz z łodygami, nasionami lub skórką.

W przypadku wyciskania soku z marchwi lub innych twardych warzyw konieczne może być powtórzenie cyklu 1-2 razy, aby uzyskać pożądaną gładkość i konsystencję.


zupaGorąca zupa

Cykl ten służy do gotowania gorących potraw. Ze względu na długi czas cyklu i dużą prędkość składniki podgrzewane są do wysokiej temperatury. Cykl ten nadaje się również do przygotowywania gorącej czekolady, syropu i fondue.

Używając świeżych składników, pamiętaj, że duża prędkość ostrza wytwarza wystarczającą ilość ciepła, aby ogrzać składniki do miksowania. Dlatego przygotowując zupy lub gorące napoje nie należy dodawać płynów, których temperatura przekracza 46°C.


CzyszczenieCzyszczenie

Cykl ten automatycznie czyści wnętrze dzbanka blendera.

Korzystanie z cyklu czyszczenia:

 • Do misy blendera wlej 240 ml wody i kroplę płynu do mycia naczyń.
 • Zamknij pojemnik pokrywką i umieść pojemnik na bloku cylindrów.
 • Kliknij przycisk Wyczyść.
 • Po zakończeniu cyklu wyjąć i przepłukać zbiornik.
 • Dzbanek najlepiej wyczyścić cyklem czyszczenia bezpośrednio po użyciu blendera.

STUKNIJ, ABY MIKSOWAĆ DŁUŻEJ.

Podczas miksowania możesz dodać 10 sekund czasu naciskając aktualnie używany przycisk programu. W ten sposób uzyskasz dokładnie taką konsystencję, jaką chcesz.

CHARAKTERYSTYKA

 • moc znamionowa 1800 W, 240 V
 • Podświetlana powierzchnia dotykowa i wyświetlacz LCD
 • 6 zaprogramowanych procesów: koktajle, sosy, sorbet, sok (całe owoce), gorąca zupa, oczyszczanie
 • 100 poziomów prędkości do wyboru za pomocą suwaka na ekranie dotykowym.
 • Podświetlany wyświetlacz pokazuje pozostały czas
 • 8 lat gwarancji

SPRZĘT

 • Podstawa blendera Blendtec Designer 725
 • Pojemnik WildSide+ (bez BPA) z wentylowaną pokrywką
 • Krótkie instrukcje i przepisy