Vortex Cube

Miniaturowa szklana chłodziarka od Thrill International. Zmiana kulturowa w sposobie picia.

Сena brutto: 6500 PLN

Natychmiastowe chłodzenie szklanek - lód i dezynfekcja

Miniaturowa chłodziarka do szkła Vortex Cube od Thrill International to w 100% wyprodukowana we Włoszech, kompaktowa wersja profesjonalnej chłodziarki do szkła Vortex F1 Pro, która wprowadziła innowacje w branży gastronomicznej, ustanawiając nowe standardy jakości dzięki swojej zdolności do dezynfekcji, usuwania zapachów i chłodzenia szklanek. Sześcienna i kompaktowa konstrukcja chłodziarki do szkła narodziła się z całkowitej rewizji oryginalnego Vortex F1 Pro, skoncentrowanej na miniaturyzacji wewnętrznych komponentów w celu zmniejszenia zewnętrznych wymiarów maszyny. Umożliwia to utrzymanie ergonomicznej pozycji roboczej poprzez utrzymanie powierzchni roboczej na idealnej wysokości, nawet w przypadku wysokich lad i jest idealnym rozwiązaniem dla cateringu lub małych lad. Szklana chłodziarka Vortex firmy Thrill International jest znana na całym świecie z niezawodności i wysokiej wydajności, zaprojektowana do użytku profesjonalnego, wykonana w całości ze stali nierdzewnej z możliwością montażu standardowego lub ERT. Szklana chłodziarka znacznie poprawia smak napojów. Nowy standard jakości dla operatorów branży gastronomicznej, którzy dążą do doskonałości i nowoczesności. Klienci, którzy zakupili produkty Thrill International potwierdzają, że ich użycie zwiększyło sprzedaż i lojalność klientów w ich lokalach.
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Poprawa jakości napojów

Chłodziarka do szkła Vortex spodoba się Twoim klientom, ponieważ podnosi jakość serwowanych napojów: nie rozcieńcza napojów tak jak lód, nie zmienia smaków i aromatów oraz zabija bakterie. Jest to idealna profesjonalna chłodziarka do szkła do serwowania najlepszych koktajli, drinków, piwa i białych win, zwłaszcza szampana i prosecco. Vortex Cube to chłodziarka do szkła, która dezynfekuje szklanki w niskich temperaturach, zabijając do 88% bakterii na powierzchni szkła, usuwając niewidoczne pozostałości po myciu, które powodują nieprzyjemne zapachy i pogarszają smak serwowanych napojów. Dzięki Vortex Cube wystarczy kilka sekund, aby zdezynfekować szklankę i podać nieskazitelny napój, wolny od nieprzyjemnych zapachów i posmaków. Vortex Cube wyznacza nowy standard jakości w branży gastronomicznej dla koktajli i napojów.

Kolory Vortex Cube: stalowy, czarny, biały

Błyskawiczny schładzacz do szkła Thrill Vortex Cube jest wykonany w 100% ze stali nierdzewnej w następujących kolorach: stalowy, czarny, biały. Dzięki trzem dostępnym wykończeniom możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do stylu Twojej firmy, zdecydować się na styl w 100% nierdzewny, jeśli chcesz skupić się na efekcie lodowca, czarny dla efektownej oprawy i biały dla minimalistycznego designu. Te trzy kolory idealnie pasują do sześciennego kształtu i zaokrąglonych rogów Vortex Cube. Wszystkie kolory mają ten sam standard jakości, ponieważ Vortex Cube jest zawsze wykonany ze stali nierdzewnej, a kolorowe modele są wykończone wytrzymałymi farbami epoksydowymi, które zapewniają najwyższą odporność na zużycie i wilgoć.

Vortex Cube installation: Standard or ERT

All versions of the Vortex F1 Pro allow connection to a CO2 tank, with a choice of two types of connection: Standard (2.5 metres) or ERT (8m/26ft or 12m/40ft). The ERT (Extended Range Tubes) feed system is unique in the industry and allows the tank to be placed up to 12m/40ft from the glass freezer, while maintaining the freezing and disinfecting properties of the Vortex F1 Pro. This is exclusively developed by Thrill International for those who wish to place the CO2 tank at a location away from the point of use. The standard feed system allows the tank to be placed up to 2.5 metres from the Vortex Cube and is ideal for those who want to place the tank close to the machine.

10 zalet błyskawicznego szklanego zamrażacza Vortex Cube

Niskie zużycie CO2 5 g na sekundę (-50% w porównaniu do konkurencji)

Akumulator wielokrotnego ładowania Bateria w wersji standardowej wystarcza na 7 dni

100% stal nierdzewna Odporna i łatwa do czyszczenia

Dwa lata gwarancji Gwarantowana jakość!

Obsługa jedną ręką Szybki i łatwy do profesjonalnego użytku

Patent zapobiegający zamarzaniu Bez przerw i zakłóceń przez wiele godzin

Efekt wow Przyciągający wzrok design

Cichy Tylko charakterystyczny syk

Elektronika na każdą pogodę Gotowy do użytku na zewnątrz

Opcja ERT Możliwość podłączenia do zbiorników oddalonych o 8m/26ft lub 12m/40ft