MŁYNEK DO KAWY

Сena: 1630 brutto PLN

MŁYNEK DO KAWY

 

Model PK 100 to uniwersalny młynek, specjalnie zaprojektowany do wszystkich rodzajów zaparzania kawy. Wysoko wydajne, 98 mm żarna w połączeniu z wolnoobrotowym silnikiem dużej mocy gwarantują precyzyjne mielenie na najwyższym poziomie. Uniwersalny uchwyt portafiltra i uchwyt na kawę dają możliwość wygodnego zmielenia porcji do espresso lub bezpośrednio do opakowania. System dozowania «single dose» dedykowany do cuppingu daje gwarancję ekstremalnie niskiej retencji.

€630

Moc silnika
750 W
Obroty na minutę
900 rpm
Średnica żaren
98 mm
Szybkość mielenia (czas x espresso (7g))
1,9 s
Regulacja mielenia
mikrometryczna
Wymiary (wys/szer/gł)
622 x 252 x 328 mm
Pojemność hoppera
750 g
Waga netto
25,4 kg

Młynki PK100 zostały udoskonalone o technologię Slow Grinding, czyli system wolnego mielenia. Ich wolnoobrotowy – 900 rpm silnik o dużej mocy gwarantuje mielenie na najwyższym poziomie. W połączeniu z nowymi, ultrawydajnymi płaskimi „ślepymi” żarnami dają gwarancję wydajności na poziomie 9000 kg!

 

Jeden młynek, dwie dusze – wybierz wersję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Compak pozwala na wybór pomiędzy młynkiem PK100 LAB z hopperem single dose i uniwersalnym uchwytem kolby lub PK100 Shop z hopperem 700g.

 

Wszystkie młynki marki Compak charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa użytkowania. Wyposażone zostały w silniki z wentylatorem, które chronią urządzenie przed przegrzaniem.