Vortex F1 Pro

Oryginalny błyskawiczny schładzacz do szklanek od Thrill International. Zmiana kulturowa w sposobie picia.

Сena brutto: 5760 PLN

Dwa wzory dla Vortex F1 Pro: oryginalny lub LCD Oryginalna chłodziarka szklana Vortex F1 Pro jest idealna dla tych, którzy preferują stonowany, minimalistyczny styl, w którym trzy wykończenia - stal nierdzewna, czerń, biel - podkreślają podświetlane logo Thrill International. Dramatyczny efekt Thrill Vortex F1 przyciągnie uwagę nowych klientów poszukujących nowoczesności i jakości usług, z oczywistymi korzyściami dla Twojej firmy. Na życzenie klienta możemy oznakować Vortex F1 Pro, zastępując oryginalne logo Thrill logo innej marki, co jest idealnym rozwiązaniem dla producentów napojów, którzy chcą zwiększyć swoją widoczność w lokalu.

Natychmiastowe zamrażanie szklanek - lód i dezynfekcja

Thrill Vortex F1 Pro to oryginalna chłodziarka do kieliszków, w 100% wyprodukowana we Włoszech, opracowana i zaprojektowana przez Thrill International, profesjonalna zamrażarka do kieliszków, która wprowadza innowacje w branży gastronomicznej i ustanawia nowy standard jakości, ze znakiem doskonałości i nowoczesności: dezynfekuje, usuwa zapachy i chłodzi kieliszki. Przyciągająca wzrok pionowa konstrukcja Vortex F1 Pro przyciągnie uwagę klientów. Operator może utrzymać ergonomiczną pozycję optymalną do pracy, nawet przy średnio niskich ladach. Doceniana na całym świecie za maksymalną niezawodność i wydajność, zaprojektowana do użytku profesjonalnego, chłodziarka do szkła Vortex F1 Pro została zaprojektowana ze stali nierdzewnej, zarówno w wersji kolorowej, standardowej, jak i ERT. Szklana chłodziarka znacznie poprawia smak napojów. Nowy standard jakości dla operatorów branży gastronomicznej, którzy dążą do doskonałości i nowoczesności. Klienci, którzy zakupili produkty Thrill International potwierdzają, że ich użycie zwiększyło sprzedaż i lojalność klientów.

Popraw jakość napojów

Twoi klienci pokochają chłodziarkę do szkła Vortex F1 Pro, ponieważ poprawia jakość serwowanych napojów: nie rozcieńcza, poprawia smak i aromat oraz zabija bakterie. Jest to profesjonalne urządzenie idealne do serwowania najlepszych koktajli, napojów bezalkoholowych, piwa i wina, szampana i prosecco. Vortex F1 Pro to chłodziarka do szkła, która wykorzystuje CO2, dezynfekując szokiem termicznym, który zabija do 88% bakterii w szklankach, eliminując niewidoczne pozostałości po myciu, które powodują nieprzyjemne zapachy i zmieniają smak napojów. Dzięki Vortex F1 Pro wystarczy kilka sekund, aby zdezynfekować szklanki i podać nieskażony napój, bez nieprzyjemnych zapachów i posmaku. Vortex F1 Pro tworzy nowy standard jakości degustacji koktajli i drinków.

Trzy kolory: stalowy, czarny, biały

Chłodziarka do napojów Thrill Vortex F1 Pro jest wykonana w 100% ze stali nierdzewnej i dostępna w trzech kolorach: stalowym, czarnym i białym. Dzięki tym trzem wykończeniom możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do stylu Twojego lokalu, wybierając wersję ze stali nierdzewnej, jeśli chcesz skupić się na lodowatym efekcie, czarną dla efektownego otoczenia i białą dla minimalistycznego projektu. Wszystkie wykończenia kolorystyczne są tej samej jakości, ponieważ Vortex F1 Pro jest zawsze zaprojektowany ze stali nierdzewnej i w 100% wyprodukowany we Włoszech. Modele w kolorze czarnym lub białym są wykończone wytrzymałymi farbami epoksydowymi, które zapewniają najwyższą odporność na zużycie i wilgoć.

Vortex F1 Pro installation: Standard or ERT

All versions of the Vortex F1 Pro allow connection to a CO2 tank, with a choice of two types of connection: Standard (2.5 metres) or ERT (8m/26ft or 12m/40ft). The ERT (Extended Range Tubes) feed system is unique in the industry and allows the tank to be placed up to 12m/40ft from the glass freezer, while maintaining the freezing and disinfecting properties of the Vortex F1 Pro. This is exclusively developed by Thrill International for those who wish to place the CO2 tank at a location away from the point of use. The standard feed system allows the tank to be placed up to 2.5 metres from the Vortex Cube and is ideal for those who want to place the tank close to the machine.

10 zalet błyskawicznego szklanego zamrażacza Vortex F1 Pro

Niskie zużycie CO2 5 g na sekundę (-50% w porównaniu do konkurencji)

Akumulator wielokrotnego ładowania Bateria w wersji standardowej wystarcza na 7 dni

100% stal nierdzewna Odporna i łatwa do czyszczenia

Dwa lata gwarancji Gwarantowana jakość!

Obsługa jedną ręką Szybki i łatwy do profesjonalnego użytku

Patent zapobiegający zamarzaniu Bez przerw i zakłóceń przez wiele godzin

Efekt wow Przyciągający wzrok design

Cichy Tylko charakterystyczny syk

Elektronika na każdą pogodę Gotowy do użytku na zewnątrz

Opcja ERT Możliwość podłączenia do zbiorników oddalonych o 8m/26ft lub 12m/40ft