MŁYNEK DO KAWY

Сena: 1630 brutto PLN

MŁYNEK DO KAWY

Model PKE to profesjonalny młynek do kawy, w którym zastosowano tachnologię wolnego mielenia, co daje gwarancję wysokiej precyzji procesu. Wysoko wydajne, 83 mm żarna w połączeniu z wolnoobrotowym silnikiem o dużej mocy zapewniają wydajne i dokładne mielenie na najwyższym poziomie. Linia PK została wyposażona w uniwersalny, regulowany uchwyt, do którego pasuje każdy portafiltr.


 
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!
Moc silnika
950 W
Obroty na minutę
350 rpm
Średnica żaren
83 mm
Szybkość mielenia
3 g/s
Pojemność hoppera
1,7 kg
Wymiary (wys/szer/gł)
680/215/400 mm
Waga netto
17,4 kg

Nowa opatentowana technologia zapewnia powtarzalność za każdym razem. Dzięki opcjonalnej wbudowanej wadze, pozwala na zaprogramowanie 3 różnych porcji namielania z dokładnością do 0,1 g. Dodatkowo, wolnoobrotowy (350 rpm) silnik o dużej mocy daje gwarancję mielenia na najwyższym poziomie, a podwójny system wentylacji dba o idealną temperaturę mielenia i pracy młynka.

 

Niezależnie jaki ekspres do kawy posiadasz, do nowego uniwersalnego uchwytu kolby pasują wszystkie najpopularniejsze portafiltry. Młynek został wyposażony w mocny silnik, który pozwala na ciągłą pracę w sytuacjach wysokiego zapotrzebowania, zachowując przy tym wszystkie właściwości kawy.

 

Model charakteryzuje się wysoką wydajnością, która dzięki płaskim „ślepym” żarnom kształtuje się na poziomie 7000 kg. Urządzenie daje możliwość pracy w 3 trybach: automatyczny, preselekcja, a także manualny.