Nasze produkty powstają z myślą o najbardziej wymagających wielbicielach mięsnych specjałów.

KABANOS-CLASSIC.png

Kabanosy Klasyczne 105 g

Cena netto 5,80 PLN

Klasyczne kabanosy, wędzone, parzone i suszone. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 185,2 g mięsa. Sprawdzą się jako codzienna przekąska do pracy, do szkoły i na piknik.

KABANOS-Z-ZIARNAMI.png

Kabanosy z Ziarnem 105 g

Cena netto 5,80 PLN

Oryginalne kabanosy wędzone, parzone i suszone. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 151,7 g mięsa. Niepowtarzalny charakter tej przekąsce dodają całe ziarna dyni i słonecznika.

Pieczeń_Smakowita_320_g-removebg-preview

Pieczeń Smakowita 320 g

Cena netto 8,80 PLN

Wyśmienita pieczeń wyprodukowana z mięsa drobiowo-wieprzowego, parzona, zapiekana. Dzięki starannie dobranym składnikowym nada niecodzienny charakter każdej pajdzie chleba.

Smalec_z_mięsem_Kurpiowskie_Specjały_-_1_kg-removebg-preview

Smalec z Mięsem Kurpiowskie Specjały 1 kg

Cena netto 26,80 PLN

Doskonały w smaku, o idealnej konsystencji, łączący tradycyjną recepturę z nowoczesnym procesem produkcji. Wyprodukowany z mięsa i tłuszczu wieprzowego. Zawiera tylko naturalne przyprawy. Spróbuj i poczuj smak dzieciństwa na polskiej wsi.

KABANOS-WITH-CHICKEN.png

Kabanosy Droboowe 105 g

Cena netto 5,80 PLN

Kruche kabanosy z mięsa drobiowego z dodatkiem wieprzowiny, wędzone, parzone, suszone. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 168,5 g mięsa. Świetnie sprawdzą się jako szybka przekąska oraz dodatek do sałatek lub koreczków.

Kabanosy-Delikatesowe-1

Kabanosy Delikatesowe 1 kg

Cena netto 25,50 PLN

Kabanosy wieprzowe z dodatkiem drobiu. Swój smak i aromat zawdzięczają procesowi wędzenia. Wyróżnia je wysoka mięsność produktu. To doskonała przekąska, która sprawdzi się nie tylko na domowych spotkaniach, ale także jako przekąska w podróży, pracy lub szkole.

Rolada_z_Pieczarkami_320_g-removebg-preview

Rolada z Pieczarkami 320 g

Cena netto 9,80 PLN

Wyrób garmażeryjny z mięsa drobiowego, z dodatkiem pieczarek oraz aromatycznych przypraw. Doskonała zarówno na ciepło, jak i na zimno, jako dodatek do kanapek lub jako przekąska.

Golonka_Pieczona_300_g-removebg-preview

Golonka Pieczona bez kości 300 g

Cena netto 12,00 PLN

Klasyczna golonka wieprzowa, parzona, pieczona, wyprodukowana z dodatkiem aromatycznych przypraw i warzyw. By cieszyć się jej smakiem i zapachem, wystarczy upiec golonkę w piekarniku lub na grillu.

KABANOS-WITH-CHICKEN.png

Kabanosy Chili 105 g

Cena netto 5,80 PLN

Pikantne kabanosy, wędzone, parzone, suszone, z dodatkiem chilli. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 185,2 g mięsa. Doskonałe jako przekąska imprezowa, na piknik, do szkoły i na spacer.

kabanosy-z-kaczki.png

Kabanosy Kurpiowskie Speciale 140 g

Cena netto 11,40 PLN

Kruche kabanosy wieprzowe, średnio rozdrobnione, wędzone, parzone, suszone, z dodatkiem jałowca i naturalnych przypraw. Swój aromat zawdzięczają długiemu procesowi wędzenia i suszenia. Doskonałe jako przekąska.

Smalec_z_mięsem_Kurpiowskie_Specjały_-_200_g_1-removebg-preview

Smalec z Mięsem Kurpiowskie Specjały 200 g

Cena netto 5,90 PLN

Doskonały w smaku, o idealnej konsystencji, łączący tradycyjną recepturę z nowoczesnym procesem produkcji. Wyprodukowany z mięsa i tłuszczu wieprzowego. Zawiera tylko naturalne przyprawy. Spróbuj i poczuj smak dzieciństwa na polskiej wsi.

Boczek_wędzony_w_plastrach-removebg-preview

Boczek wędzony w plastrach 100 g

Cena netto 5,90 PLN

Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, o tradycyjnym smaku boczku, bez skóry, bez żeberek. Doskonale sprawdza się podczas pieczenia, duszenia, gotowania czy też grillowania.