F10 MASTER CONIC OD

Сena: 1630 brutto PLN

Model F10 Master Conic OD to profesjonalny młynek do kawy posiadający mikrometryczną, bezstopniową regulację grubości mielenia o wysokiej precyzji. Urządzenie daje możliwość zaprogramowania trzech różnych porcji namielenia, które odbywa się z niesamowitą precyzją. Młynek posiada przycisk «Grind» do pracy ręcznej oraz podwójny system wentylacji. F10 Master Conic OD został wyposażony w trzy pozycje przełącznika z by-pass, a także regulowaną wysokość uniwersalnego uchwytu kolby.

Moc silnika
950 W
Obroty na minutę
317,5 rpm
Średnica żaren
stożkowe 68 mm
Wydajność
15 kg/h
Czas x doza espresso (7g)
1,9 s
Pojemność hoppera
1,9 g
Wymiary (wys/szer/gł)
660/215/400 mm
Waga netto
16,93 kg

Młynek F10 zapewnia precyzję na najwyższym poziomie! Mikrometryczna, bezstopniowa regulacja grubości mielenia gwarantuje największą dokładność, a skala na cyfrowym wyświetlaczu niesamowitą ergonomię pracy. Dodatkowo, model został wyposażony w system DYN – dynamometryczny tamper z regulacją nacisku umożliwiającą zachowanie powtarzalności mielenia za każdym razem.

 

Duże i wydajne, 68 mm żarna gwarantują najwyższą precyzję oraz szybkie i ciche mielenie. Zostały wykonane ze specjalnej stali, która umożliwia zapewnienie wydajności na poziomie 1200 kg. Zastosowanie opcjonalnych żaren Red Speed, pozwala na zwiększenie jej nawet do 800 kg.

 

Model F10 posiada cyfrowy wyświetlacz, który zapewnia niezwykle prostą i szybką obsługę. Wbudowany silnik z wentylatorem dodatkowo umożliwia bezpieczną pracę chroniąc urządzenie przed przegrzaniem.