Piec konwekcyjny MICRORAM XS z funkcją pary

Cena: 2170 netto €

Microram to piec, który łączy trzy rodzaje technologii: turbiny z automatyczną inwersją, różne prędkości wentylatora oraz działanie pary. Doskonale sprawdzi się w sklepach spożywczych, supermarketach, sieciach fast-food czy punktach cukierniczo-piekarniczych. Możliwość wyboru różnych prędkości wentylatora pozwala na dopasowanie pracy urządzenia do różnych produktów, zarówno tych w stanie schłodzonym, jak i zamrożonym.

Niewielkie rozmiary
Microram doskonale sprawdzi się tam, gdzie przestrzeń jest mała i liczy się krótki czas przygotowania dużej ilości produktów. Do podstawowego modelu producent przygotował szeroki wybór akcesoriów. Solidna konstrukcja i izolacja termiczna zwiększają efektywność energetyczną pieca Ramalhos Microram.

 

Łatwe czyszczenie

Utrzymanie czystości asortymentu pieca Microram jest bardzo proste. Wysokiej jakości stal nierdzewna, którą wykorzystano do wykonania obudowy i wnętrza pieca, umożliwia perfekcyjne czyszczenie urządzenia.

Doskonałe rezultaty pieczenia
Turbiny z automatyczną inwersją, różne prędkości wentylacji i para — to trzy składniki, które prowadzą do doskonałych wypieków.

 

Podwójnie bezpieczny
Przemyślana konstrukcja pieca i izolacja termiczna zwiększają jego energooszczędność. Podwójne szklane drzwi i komora powietrzna sprawiają, że zewnętrzna szyba pozostaje chłodna, a przez to zwiększone jest bezpieczeństwo użytkowania.

Typ pieca
konwekcyjny z funkcją pary
Rozmiar blach MICRORAM / Rozmiar blach MICRORAM XS
600×400 mm / 460×330 mm
Liczba półek
4
Wymiary [długość x głębokość x wysokość]
MICRORAM: 800x770x509 mm | MICRORAM XS 660x683x471 mm
Waga
MICRORAM: 59 kg | MICRORAM XS: 40 kg
Moc
MICRORAM: 6,3 kW | MICRORAM XS: 3 kW
Napięcie
MICRORAM: 230V / 400V | MICRORAM XS: 230 V