Piec konwekcyjno-parowy TURBORAM - 5 blach

Cena: 7830 netto €

Piec konwekcyjno-parowy Turboram został zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowana w nim nowoczesna technologia sprawia, że załadunek, pieczenie i czyszczenie są proste i intuicyjne. Jakość procesu pieczenia i szerokie możliwości urządzenia, sprawiają, że piece Turboram są jednymi z najbardziej poszukiwanych przez sieci handlowe.

Turboram to piec konwekcyjny z obiegiem powietrza z wentylatorem. Urządzenie w całości wykonane jest ze stali nierdzewnej. Piec wyposażony został w system ochrony silników i rezystancji oraz system wtrysku pary. Ciśnienie wejściowe wody w piekarniku jest w nim regulowane mechanicznie. Wygodne użytkowanie zapewnia elektroniczny panel sterowania z ekranem LCD lub Touch. Turboram umożliwia zapamiętanie 40 programów pieczenia z identyfikacją każdego przepisu oraz zapisianie do czterech faz pieczenia dla każdego programu. Drzwi pieca zbudowane są z dwóch szklanych szyb, chłodzonych naturalną konwekcją. Wewnętrzna szyba łatwo się otwiera, co ułatwia jej czyszczenie. Wentylatory z automatyczną zmianą kierunku obrotów zapewniają równomierne pieczenie i wysoką jakość przygotowywanych produktów. System załadunkowy, stworzony specjalnie dla serii Turboram, znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie blach. 

Design

Funkcjonalność i praktyczność to dwie wartości, które wyróżniają portugalskiego producenta pieców. W celu lepszego i łatwiejszego czyszczenia opracował on odpowiednio oznaczone, wyjmowane szyny, dzięki czemu po ponownym włożeniu do pieca nie są przełączane. Jeśli chodzi o podwójne przeszklenie drzwi, również z łatwością można je wyczyścić z obu stron. Możliwość wybrania czarnej stali INOX.

Wszystkie różne, a jednak takie same

Nagrzewa się od 0ºC do 300ºC w zaledwie 12 minut. Każdy produkt ma swoje specyficzne potrzeby w zakresie pieczenia. Turboram pozwala wybrać odpowiednią prędkość wentylacji dla każdego rodzaju partii produktu.

Bezpieczeństwo

Dla większego bezpieczeństwa drzwi piekarnika otwierają się i zamykają automatycznie za pomocą panelu sterowania — w ten sposób użytkownik nie ma bezpośredniego kontaktu  z drzwiami.

Zwinność na kołach

System ładowania dla serii Turboram znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie blach. Ponadto jego elastyczne zastosowanie umożliwia wygodny transport wypieków, ale także odpowiednie ich przechowywanie przed pieczeniem.

Zrównoważony system czyszczenia

Zrównoważony technologicznie system samooczyszczania, który umożliwia programowanie cykli mycia niezależnie od obecności użytkownika. 

Automatyczne dozowanie detergentu

Zbiornik do wielokrotnego mycia z możliwością wykrywania braku detergentu i automatycznego informowania o tym fakcie użytkownika.

Zrównoważony technologicznie

Zrównoważony technologicznie system z optymalizacją zasobów w celu zmniejszenia zużycia wody, detergentów i energii.

Planowanie i produktywność

Planowanie cykli czyszczenia, bez obecności operatora, w godzinach pozaprodukcyjnych. Piec będzie czysty i gotowy do użycia w godzinach pracy, zwiększając w ten sposób produktywność.

Technologia w Twojej dłoni

Nowe panele dotykowe są intuicyjne i bardzo łatwe w obsłudze. Bez instrukcji, bez komplikacji.

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość )
930x880x670; 930x880x1030; 1040x1370x2200 mm
Liczba półek
5; 9/10; 18
Rozmiar blach
600×400 mm
Moc
9,4 kW; 13 kW; 42 kW
Napięcie
380-415V 3F+N+T