FRANKE A800

Сena netto: od 12260 €

EKSPRESY AUTOMATYCZNE

Profesjonalny ekspres do kawy FRANKE A800 to urządzenie do miejsc, w których czas przygotowania napoju ma ogromne znaczenie. Franke A800 to doskonały model ekspresu na stacje paliw, do sklepów, hoteli, restauracji i kawiarni o dużym ruchu. Nowoczesny10,4-calowy ekran dotykowy w modelu FRANKE A800 jeszcze bardziej zachęca do wybrania ulubionego napoju z prezentowanej na nim oferty.

Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Zasilanie
220-240V / 380V / 50-60Hz
Wymiary [dł/gł/wys]
340x600x796mm
Waga
58-64kg
Stałe podłączenie wody (odpływ/dopływ)
tak
Zbiornik na wodę
brak
Dzienna wydajność
250 produktów
Pojemnik na fusy
60-110 porcji (opcja: zrzut fusów)
Ilość młynków
max.3
System czekolady
tak
Opcje chłodzenia mleka
tak
Opcje dodatkowe
tak

Ekspres do kawy FRANKE A600
Duży, czytelny i intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy

Obsługa ekspresu FRANKE A800 odbywa się przy pomocy 10,4” dotykowego, kolorowego wyświetlacza, odpowiedniego również dla punktów samoobsługowych. Czytelne komunikaty pozwalają użytkownikowi na bezproblemowe przejście przez proces zamówienia kawy.

Najwyższe standardy ekspresu z kategorii wydajnościowej do 200-250 kaw/dziennie

Urządzenie daje możliwość przygotowania do 250 produktów dziennie. Użytkownicy mają do wyboru różnorodne napoje kawowe oraz mleczne (dwa rodzaje mleka do wyboru), ciepłych oraz zimnych, a także produktów instant (np. czekolada). Dla wygodniejszego użytkowania urządzenia, pozwala ono na kontrolę za pomocą aplikacji. Zastosowanie 3 bojlerów w ekspresie pozwala na przygotowanie trzech różnych napojów w tym samym czasie.

 

 

Najwyższa jakość w każdej filiżance w ekspresie do kawy FRANKE A800

FRANKE A800 został standardowo wyposażony w system iQFlow dający gwarancję najwyższego stopnia ekstrakcji, FoamMaster dla otrzymania kremowej mlecznej pianki w każdej filiżance, a także system EasyClean pozwalający na zachowanie najwyższego stopnia higieny.

 

 

Dodatkowe opcje: możliwość dodania trzeciego młynka do kawy, lodówki, stacji syropów czy podgrzewacza filiżanek.

 

 

 

Ekspres do kawy FRANKE A800 posiada spieniacz mleka, więc zręcznie poradzi sobie nawet z największym zapotrzebowaniem. Opcjonalnie może zostać wyposażony w stację smakową z możliwością wykorzystania do trzech syropów. Dzięki temu bez problemu zwiększysz liczbę napojów kawowych w menu.