FRANKE A600

Сena netto: od 12260 €

EKSPRESY AUTOMATYCZNE

Profesjonalny ekspres do kawy FRANKE A600 to idealne urządzenie do biura, hotelu, stacji paliw, piekarni i sklepów. FRANKE A600 cechuje intuicyjna obsługa – ekran dotykowy pozwala na przedstawienie menu w formie obrazów, co doskonale sprawdza się w samoobsługowych kącikach kawowych. Dodatkową zaletą jest możliwość umieszczenia materiałów reklamowych w formie wygaszacza ekranu lub komunikacji wyświetlanej podczas przygotowywania napoju.Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!
Zasilanie
220-240 V / 50-60Hz 16A
Wymiary [długość x głębokość x wysokość]
340 x 600 x 796 mm
Waga
38kg
Stałe podłączenie wody (odpływ/dopływ)
tak
Zbiornik na wodę
opcja
Dzienna wydajność
150 produktów
Pojemnik na fusy
60-110 porcji (opcja: zrzut fusów)
Ilość młynków
max.2
System czekolady
tak
Opcje chłodzenia mleka
tak
Opcje dodatkowe
tak
Kolory

FRANKE A600 cechuje intuicyjna obsługa – ekran dotykowy pozwala na przedstawienie menu w formie obrazów, co doskonale sprawdza się w samoobsługowych kącikach kawowych. Dodatkową zaletą jest możliwość umieszczenia materiałów reklamowych w formie wygaszacza ekranu lub komunikacji wyświetlanej podczas przygotowywania napoju.

Ekspres do kawy FRANKE a600 panel dotykowy

 

Szwajcarskie standardy


Najwyższe standardy technologiczne ekspresu z kategorii wydajnościowej do 150-200 kaw/dziennie. Ekspres FRANKE A600 umożliwia tworzenie kombinacji napojów z gorącą lub zimną mleczną pianką mleczną bądź z gorącym lub zimnym mlekiem. Od klasycznego espresso po mleczny napój truskawkowy – różnorodność w zależności od twojego gustu.

Zaawansowana technologia iQFlow™


Inteligentna technologia iQFlow™ zrewolucjonizowała tradycyjny proces przygotowywania espresso i zapewnia najwyższy stopień ekstrakcji ziaren, wydobywając z nich maksymalny smak i aromat. Dzięki technologii można zdefiniować indywidualny profil smakowy, który będzie powtarzalny w każdej filiżance, każdego dnia i w każdej lokalizacji.

 

ekspres do kawy franke a600 cena

 

Wyśmienita mleczna pianka FRANKE A600


Tryb stand-by pozwala na obniżenie zużycia energii. Model Franke A600 opcjonalnie może zostać wyposażony w system FoamMaster™ gwarantujący otrzymanie perfekcyjnej kremowej mlecznej pianki w każdej filiżance oraz w system CleanMaster™ pozwalający na zachowanie najwyższego stopnia higieny zgodnie z wymogami systemu HACCP.

Zaawansowana technologia, na którą składają się:

– krystalicznie czysty, intuicyjny 8″ wyświetlacz
– funkcjonalna koncepcja oświetlenia
– timer, który zapewnia minimalne zużycie energii w trybie czuwania
– trzy zaparzacze optymalnie dostosowane do sposobu parzenia kawy
– duży i łatwy do napełnienia pojemnik na ziarna kawy
– centralny mechanizm odblokowujący z przodu maszyny
– młynek ceramiczny z możliwością ustawienia grubości mielenia ziaren
– wygodny zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów (z opcją stałego podłączenia wody)
– automatycznie regulowana wylewka wody
– wylewka pary
– zdejmowana tacka ociekowa z pomiarem poziomu napełnienia

 

Moduł tworzenia kawy mrożonej we FRANKE A600


Nowy moduł FRANKE do kawy mrożonej rozszerza ofertę napojów wysokiej jakości oferowanych sezonowo o pysznie orzeźwiającą, świeżo parzoną kawę mrożoną. Podawana samodzielnie lub w połączeniu z mlekiem, pianką mleczną lub syropami, klienci będą mogli cieszyć się pełnym smakiem świeżo zaparzonej, aktywnie schłodzonej kawy.