FRANKE A300

Сena netto: od 5040 €

Cena dotyczy podstawowego modelu:

FRANKE A300 MS EC 1G H1 W3 (5 l pojemnik na wodę)

Profesjonalny super kompaktowy automatyczny ekspres do kawy 
spełniający potrzeby najbardziej wymagających
klientów.
Urządzenie posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interaktywny ekran. Daje
możliwość zaparzenia wielu wysokiej jakości kaw zajmując niewiele miejsca. Urządzenie bez
problemu zmieści się pod szafkami o wysokości zaledwie 60 cm.

 
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!
Rekomendowana dzienna liczba przygotowywanych różnorodnych napojów kawowych, mlecznych, a także produktów instant (np. czekolada):
80 produktów
Rekomendowana roczna liczba przygotowywanych produktów
20 000
Podstawowe modele
A300 MS EC / A300 FM EC
System czyszczenia
Easy Clean
System mleczny
Milk System (MS) / FoamMaster (FM)
Rodzaje mleka 1
Maksymalna liczba syropów smakowych 
Liczba młynków do 2
Liczba pojemników na proszek instant do 2
Kolor obudowy czarny
Wymiary [długość x głębokość x wysokość] 340 x 545 x 587 mm
Waga 38 kg
Ekran 8 cali
Przyłącze wody
zbiornik wewnętrzny 4,8 l / zbiornik zewnętrzny / funkcja stała
Zasilanie 220-240 V / 50-60 Hz

Pierwszy model ekspresów FRANKE, którego wysokość nie przekracza 60 cm

Niewielka przestrzeń nie powinna być przeszkodą dla przyrządzania wybornej kawy. Dzięki kompleksowym rozmiarom ekspresu FRANKE A300, intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze interaktywnemu ekranowi, opatentowanemu, automatycznemu systemowi czyszczenia Easy Clean oraz wysokiej jakości napojom kawowym, powtarzanym w każdej filiżance, ekspres będzie doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych restauracji, kawiarni, piekarni, biur, uniwersytetów, hoteli, stacji benzynowych – wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Wiele możliwości  dzięki FRANKE A300 można przygotować wyjątkowe espresso, ristretto, latte macchiato, cappuccino, chococcino czy czekoladę.

 

Ekspres FRANKE A300 jest wyposażony w funkcje i technologie, które gwarantują najwyższą jakość przygotowywanych napojów. W modelu A300 wprowadzono innowacyjny system indukcyjnego podgrzewania wody, co pozwala ustawić różną temperaturę dla każdego produktu, a to z kolei sprawia, że model ten jest energooszczędny. Ekspres do kawy FRANKE A300 ułatwia przygotowanie espresso i wielu innych napojów, zgodnie ze standardem baristy.

Jeżeli szukasz najlepszego ekspresu do kawy do niewielkiego lokalu to koniecznie sprawdź profesjonalne wnętrze i bogate możliwości FRANKE A300. Najwyższa jakość charakterystyczna dla szwedzkiego producenta tych urządzeń połączona jest z designem i niewielkimi rozmiarami ekspresu FRANKE A300. Idealnie sprawdzi się jako rozwiązanie dla lokali dysponującą mniejszą powierzchnią: małych stacji paliw, sklepów convenience, biur, ale też jako ekspres do księgarni, uniwersytetu, salonu fryzjerskiego, SPA czy piekarni.
 
Model A300 posiada system Easy Clean, który skraca czas mycia ekspresu, a tym samym ułatwia jego użytkowanie. Ekspres wyposażony jest w 4,8 litrowy zbiornik na wodę lub w zależności od zapotrzebowania – możliwość stałego podłączenia dopływu wody. Łatwy dostęp do zbiornika na ziarno kawy umożliwia jego łatwe i szybkie uzupełnianie.