FRANKE A1000

Сena netto: od 12260 €

EKSPRESY AUTOMATYCZNE

Profesjonalny ekspres do kawy FRANKE A1000 to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie najważniejsze są duże ilości, jakość oraz różnorodność serwowanych napojów, a wszystko to w możliwie krótkim czasie. FRANKE A1000 osiąga najlepsze rezultaty oraz realizuje najbardziej wyszukane zamówienia. Kiedykolwiek i gdziekolwiek: w kawiarni, w restauracji, na stacji benzynowej, w trakcie oczekiwania na samolot.
Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Zasilanie
220-240V / 380V / 50-60Hz
Wymiary [dł/gł/wys]
340x600x796mm
Waga
58- 64 kg
Stałe podłączenie wody (odpływ/dopływ)
tak
Zbiornik na wodę
brak
Dzienna wydajność
300 produktów
Pojemnik na fusy
60-110 porcji (opcja: zrzut fusów)
Ilość młynków
max.3
System czekolady
tak
Opcje chłodzenia mleka
tak
Opcje dodatkowe
tak

Nowoczesny ekran
Ekspres do kawy FRANKE A1000 to intuicyjne urządzenie, którego obsługa odbywa się za pomocą kolorowego wysokiej jakości wyświetlacza dotykowego z możliwością odtwarzania plików multimedialnych wraz z dźwiękiem.

 

Franke A1000 ekspres

Najwyższe standardy technologiczne ekspresu z kategorii wydajnościowej powyżej 300 kaw dzienni

W standardzie model FRANKE A1000 został wyposażony w system iQFlow dla gwarancji perfekcyjnego poziomu ekstrakcji. Wyśmienita mleczna pianka: czujnik temperatury umieszczony w zbiorniku mleka gwarantuje najwyższą jakość mlecznej piany. Automatyczny system czyszczący CleanMasterjako standard, zapewnia najwyższy stopień higieny ekspresu spełniający wymogi systemu HACCP.

 

 

Dodatkowe opcje

Automatyczna stacja dozująca aż sześć różnych syropów smakowych, nowa lodówka z możliwością dozowania różnych rodzajów mleka. Kawa mrożona: nowy moduł poszerza ofertę wysokiej jakości napojów oferowanych sezonowo.