DALLA CORTE ZERO

Сena netto: od 16560 €

EKSPRESY KOLBOWE

Profesjonalny ekspres kolbowy Dalla Corte Zero charakteryzuje się eleganckim wyglądem o nowoczesnej linii. Zaawansowane technologie marki Dalla Corte zaprezentowane w innowacyjnym designie. Każdą grupę zaparzającą wyposażono w osobną manualną dźwignię, która umożliwia niezależną kontrolę nad pracą. Cztery pozycje dźwigni – przepływ 3/4/7/8 g/s pozwalają na otrzymanie kawy o pożądanym smaku i armacie oraz na jeszcze bardziej precyzyjną regulację przepływu. Model Zero występuje w opcjach Classic oraz Barista.

 




Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Wymiary
870/511/550 mm
Waga
85 kg
Maksymalna moc
4,9 kW
Moc przyłączeniowa
400 V 3N
Pojemność bojlera
7,5 l
Pojemność grup zaparzających
0,75 l
  • Futurystyczny design
    Dalla Corte Zero to maszyna o silnej osobowości i przyciągającym wzrok designie, która podkreśla innowacje technologiczne Dalla Corte oraz pracę baristów, wprowadzając ich w wymiar „zero ograniczeń”, aby wyrazić siebie w najlepszym wydaniu.

 

  • Kontrola kropla po kropli
    W Dalla Corte Zero zastosowano system kontroli wagi w czasie rzeczywistym, który daje swobodę bariście oraz pozwala na bardziej jednorodny rytm pracy.

 

  • Zaawansowana technologia
    Z nowym systemem Freestyle Water Flow każda dźwignia z boku grup zaparzających wyposażona jest w 4 stopnie, a każdy z nich ma wstępnie określony przepływ (3-5-7-9 g/s).