DALLA CORTE ICON

Сena netto: od 12260 €

EKSPRESY KOLBOWE

Dalla Corte ICON to niezawodny ekspres kolbowy, który pozwala przygotować doskonałe espresso w krótkim czasie bez wkładania w to zbędnego wysiłku. Zaawansowane technologie ukryte w doskonałym designie ekspresu Dalla Corte Icon: GCS, MCS i OCS, sprawiają, że jest on doskonały na rynek HoReCa – tam, gdzie duże natężenie ruchu w godzinach szczytu może wystawić jakość na próbę.


Napisz do nas i uzyskaj najlepsze warunki cenowe lub bezpłatną wysyłkę i szkolenie!

Wymiary (szerokość x wysokość x długość)
730 x 510 x 525 mm
Waga
58 kg
Maksymalny pobór mocy
4,5 kW (3,9kW 200-220V3)
Moc przyłączeniowa
380/400V3N +T 50/60 Hz 220/230 V, 50/60 Hz 200/220 V, 3 50/60 Hz
Pojemność bojlera
7,5 l
Pojemność grup zaparzających
2 x 0,5 l
 • Oryginalny design
  Warto zwrócić uwagę na design ekspresu do kawy Dalla Corte ICON. Po nowoczesnej obudowie ze stali nierdzewnej oko prowadzą lekkie linie i geometryczne cięcia na panelach bocznych. Duża, tylna ściana ekspresu pozwala na niestandardowe projekty – do wyboru klienci mają nie tylko szeroką gamę kolorów z palety RAL, ale także specjalnych, niestandardowych materiałów.
 •  
 • Łatwość użytkowania
  Stabilność temperatury i niezmienna perfekcja za każdym razem sprawiają, że Dalla Corte ICON jest idealną maszyną do użytku profesjonalnego. ICON wyposażony jest w taką samą dyszę do spieniania mleka, jak każdy inny model profesjonalnego użytku linii Dalla Corte.
 •  
 • Zaawansowana technologia
  Opatentowana technologia multiboiler jest zdecydowanym wyróżnikiem dla ekspresów Dalla Corte. Niezależne jednostki zaparzające pozwalają nie tylko utrzymywać pod kontrolą temperaturę, ale przede wszystkim są gwarancją powtarzalnej, najwyższej jakości kawy w każdej filiżance.